הלוואה מיידית ללא אשראי

תקציר

איך אפשר לקבל הלוואה ללא כרטיס אשראי? כמה כסף ניתן לקבל? האם כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי? כל מה שאתם צריכים לדעת

בשנים האחרונות, הפכו הגופים החוץ בנקאיים בישראל לספקי אשראי בכירים מאוד, אשר מתחרים באופן ישיר מול הבנקים על לקוחות. הסוג הכי נפוץ של הלוואה חוץ בנקאית הוא הלוואה שמוחזרת באמצעות כרטיס האשראי של הלווה, אך מה קורה אם אין לכם כרטיס אשראי?

הכנו לכם מדריך מלא ומקיף על הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי – כולל התנאים, התהליך, הגופים המלווים ועוד.

מהי הלוואה חוץ בנקאית ללא כרטיס אשראי?

הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי היא הלוואה לכל מטרה, אשר בדרך כלל מחזירים ישירות מתוך חשבון העובר ושוב בבנק שלכם.

מדובר בהלוואה שמגיעה עם ריבית יחסית גבוהה, גם ביחס להלוואה שניתן לקבל מחברת כרטיסי אשראי שאתם מחזיקים בכרטיס שלה, ובוודאי ביחס להלוואה בנקאית או חוץ בנקאית עם ערבויות או ביטחונות.

עם זאת, יש לה יתרונות:

  • ראשית, תהליך קבלת ההלוואה פשוט ומהיר יחסית. בדרך כלל, ניתן לבצע תהליך דיגיטלי של בדיקת זכאות ובמידה ועוברים אותו בהצלחה ומסכימים על התנאים, הכסף נכנס לחשבון בתוך ימים ספורים.
  • שנית, הלוואה מיידית ללא אשראי עשויה לעזור במצבי חירום, בהם אתם מוכרחים להשיג מימון לכיסוי צורך כלשהו.

שימו לב: ניתן לקבל הלוואה ללא כרטיס אשראי אפילו אם אין לכם חשבון בנק פעיל, או בכלל. ברוב המקרים, תצטרכו לשם כך להנפיק כרטיס דביט – כרטיס חיוב ללא מרכיב אשראי, אשר משמש רק כאמצעי לתשלום ומשיכת כסף מזומן.

האם כל אחד יכול לקבל הלוואה מיידית ללא אשראי?

בעיקרון, התשובה היא כן. התחרות בשוק האשראי בארץ גוברת כל הזמן, מה שגורם לחברות כרטיסי האשראי ולשחקנים חדשנים בשוק (בלנדר, למשל) לשווק הלוואות ללקוחות כל הבנקים. אם אתם עוברים את בדיקת הזכאות ולא נתפסים בתור לווים שלא יכולים להחזיר אשראי, תצליחו לקבל הלוואה ללא כרטיס אשראי.

לאילו מטרות אוכל לקבל הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי?

כאמור, מדובר בהלוואה לכל מטרה, כך שהשימוש שלכם בכסף אינו מוגבל. אלה כמה שימושים נפוצים:

  • איחוד חובות – הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי יכולה לשמש למחזור הלוואות קודמות, על מנת ליישם אסטרטגיה ליציאה מחובות ולהשיג תנאים כוללים טובים יותר.
  • מינוס בבנק – הלוואה אינה פתרון ליציאה ממינוס מתמשך או קבוע, אך בהחלט עדיפה על פני מצב של מינוס זמני, כל עוד אתם משיגים הלוואה נמוכה מזו שאתם משלמים על האוברדראפט.
  • מצב חירום – אם נדרש תיקון בבית או באוטו, או שנדרשת מכם הוצאה כספית שאתם לא יכולים לממן, הלוואה מיידית ללא אשראי יכולה לספק רשת ביטחון זמנית.
  • מימון אירוע או חופשה – שימושים מהסוג הזה בהלוואה פחות מומלצים, אך בהחלט אפשריים, בהנחה שתהיו מסוגלים לעמוד בהחזרים החודשיים.

חשוב לציין: השוק החוץ בנקאי מציע גם הלוואות לדיור. אם אתם לא זכאים למשכנתא בנקאית או שמציעים לכם תנאים לא נוחים, בהחלט כדאי לבדוק אפשרות של משכנתא חוץ בנקאית.

מה סכום ההלוואה המקסימלי שאוכל לקבל ללא אשראי?

כאשר אתם נכנסים לאתרים של חברות כרטיסי האשראי, או חברות פרטיות שמציעות הלוואות ללא מטרה עם או בלי כרטיסי אשראי, סביר להניח שתיתקלו בכותרות רועשות כמו "הלוואה לכל מטרה עד 120,000 ש"ח".

הכותרות אינן משקרות, אבל עליכם להבין שלא בהכרח תהיה לכם אפשרות ממשית לקבל את הסכום המדובר. בסופו של דבר, סכום ההלוואה המקסימלי תלוי ברמת הסיכון שאתם מהווים עבור המלווים – פרמטר שנקבע בבדיקת הזכאות.

ממי אפשר לקבל הלוואה מיידית ללא אשראי?

עד כה הזכרנו שתי אפשרויות: הנפוצה מכולן שהיא חברות כרטיסי האשראי (מקס, ישראכרט, כאל) וחברות שנכנסו לשוק בשנים האחרונות, כאשר הכי מוכרת היא כנראה בלנדר.

מלבדן, יש עוד אפשרות, אשר זמינה לחלק מהאנשים ועשויה להיות אטרקטיבית יותר: הלוואה כנגד מוצר פיננסי.

  • הלוואה כנגד חיסכון פנסיוני – לאחר צבירת ותק מסוים, בתי ההשקעות מאפשרים לקחת אחוז מסוים מהחיסכון כהלוואה. כמובן שמאוד לא מומלץ לסכן את החיסכון הפנסיוני שלכם, אז עליכם לוודא שאתם מחזירים את ההלוואה ללא תקלות.
  • הלוואה כנגד חיסכון לטווח בינוני – אפשרות אפילו טובה יותר היא לקיחת הלוואה מיידית ללא אשראי ממוצרים כמו קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה או פוליסת חיסכון.

כך או כך, הלוואה מבית השקעות או חברות ביטוח, במסגרתה אתם מעמידים בטוחה בדמות החסכונות שלכם, היא לרוב בריבית נמוכה מאוד ובתנאים נוחים.

מה הקריטריונים לקבלת הלוואה ללא כרטיס אשראי?

כאמור, על מנת לקבל הלוואה חוץ בנקאית ללא כרטיס אשראי תצטרכו לעבור בדיקת זכאות. לנוכח העובדה שהגופים החוץ בנקאיים אינם מחזיקים בשום מידע אודות יכולת ההחזר וההיסטוריה הפיננסית שלכם, הם מתבססים באופן בלעדי על דו"ח נתוני האשראי שלכם.

לאחר שאתם מעניקים את הסכמתכם להזמנת הדו"ח וצפייה בו, המלווים בוחנים את העבר שלכם כמלווים ועל פיו קובעים האם תהיו מסוגלים להחזיר הלוואה, ובאיזה סכום.

שימו לב: עבור הלוואה כנגד מוצר חיסכון לא נדרשת בדיקה כזו, שכן אתם מעמידים בטוחה ובזכותה לא נחשבים כמלווים מסוכנים.

מה תנאי ההלוואה – האם היא משתלמת?

כפי שהסברנו, הלוואה ללא כרטיס אשראי לרוב כרוכה בתשלום ריבית גבוהה יחסית. עם זאת, זה לא בהכרח אומר שהיא אינה משתלמת.

אם אלה התנאים הכי טובים שאתם יכולים לקבל, הלוואה מיידית ללא אשראי יכולה, לכל הפחות, להוות פתרון זמני עד למחזור הלוואה במועד מאוחר יותר.

בשורה התחתונה, אם אתם מתכננים מראש היטב את ההלוואה ומתאימים אותה ליכולת ההחזר שלכם, בהחלט מדובר בפתרון הגיוני.

איך לקחת הלוואה חוץ בנקאית ללא כרטיס אשראי?

על מנת לוודא שאתם אכן לוקחים הלוואה משתלמת, מומלץ מאוד לבחון כמה שיותר הצעות. האפשרות הכי טובה היא לפנות לגופים שמנהלים חסכונות שלכם. אין כאלה או שאתם לא זכאים? בדקו זכאות בתהליכים דיגיטליים מהירים, השוו בין הצעות ובחרו את הטובה ביותר.

לפני קבלת החלטה מורכבת מבחינה פיננסית, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים. חברת אנבר משכנתאות מכירה היטב את שוק האשראי והאפשרויות השונות, ותשמח לסייע לכם.

שאלות ותשובות:

מי זכאי לקבל הלוואה ללא כרטיס אשראי?

בכפוף לבדיקת דו"ח נתוני והיסטוריית האשראי שלכם, כל אחד ואחת מכם זכאים לקבל הלוואה ללא כרטיס אשראי – לקוחות כל הבנקים וגם ללא חשבון בנק.

כמה כסף ניתן לקבל במסגרת הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי?

סכום ההלוואה לו אתם זכאים משתנה בין גופים חוץ בנקאיים שונים, ותלוי גם בבדיקת הזכאות שעליכם לעבור. מרבית המלווים מציעים הלוואות עד 100,000 ש"ח, ובמקרים מסוימים ניתן לקחת גם 200,000 ש"ח.

האם אוכל לקבל הלוואה ללא בדיקת זכאות?

לא ניתן לקבל הלוואה ללא בדיקת זכאות המבוססת על גישה לדו"ח האשראי. יתרה מכך, אם לא בוחנים אתכם, זהו דגל אדום משמעותי מאוד – כנראה שמדובר בגוף לא מפוקח ודי מפוקפק. החרגה: הלוואה כנגד ביטחונות, כמו קרן הפנסיה שלכם.

האם אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית בלי הכנסה?

בעקרון, כן. גם ללא הכנסה קבועה, כל עוד היסטוריית האשראי שלכם לא הופכת אתכם ללווים מסוכנים מבחינת הגופים החוץ בנקאיים, הם יציעו לכם הלוואה. עם זאת, לפני שלוקחים הלוואות ללא הכנסה חשוב לוודא שתהיה לכם היכולת להחזיר את הכסף בזמן.

אילו סוגי הלוואות חוץ בנקאיות ללא אשראי ניתן למצוא?

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית ניתן לקחת מחברות כרטיסי האשראי (גם ללא כרטיס של החברה הספציפית או בלי כרטיס אשראי בכלל). בנוסף, אם יש לכם מוצרים פיננסיים כמו פוליסת חיסכון, קופת גמל להשקעה וכו', יכול להיות שאתם זכאים להלוואה בתנאים טובים מחברת הביטוח / בית ההשקעות.

האם צריך חשבון בנק פעיל בשביל לקבל הלוואה מיידית ללא אשראי?

יותר קל לקבל הלוואה עם חשבון בנק, אך גם אם אין לכם זה אפשרי. בדרך כלל, הלוואה כזו ניתנת (ומוחזרת) באמצעות כרטיס דביט.

איך מחזירים את ההלוואה אם אין צורך בכרטיס אשראי?

אם אין אפשרות להוריד את התשלומים מכרטיס אשראי, ישנן שתי דרכים בהן ניתן להחזיר את ההלוואה: הראשונה היא החזר ישירות מחשבון העו"ש (אם קיים כזה), והשנייה – כרטיס דביט.

שתפו את המאמר

תקציר
Picture of אמיר נוה
אמיר נוה

יועץ משכנתאות וסוכן ביטוח בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום

לייעוץ ללא עלות >>

רגע לפני שאתם הולכים

המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ ללא עלות >>

לשאלות בווצאפ