יועץ משכנתא לעומת ייעוץ משכנתא

תקציר

זקוקים ליעוץ משכנתאות? רוצים לקחת משכנתא ולא יודעים מאיפה להתחיל? תמיד שמעתם מושגים כמו מחזור משכנתא, משכנתא הפוכה, משכנתא פנסיונית, ולא ידעתם על מה הם מדברים? במאמר זה תוכלו לקרוא כל מה שתמיד רציתם לדעת ולא העזתם לשאול לגבי עולם המשכנתאות. חברת אנבר בראשות יועץ המשכנתאות אמיר נוה מתמחה ביעוץ משכנתאות ותוכל לסייע לכם בכל הדרוש בנוגע ליעוץ משכנתאות.

עולם המשכנתאות – מאיפה מתחילים?

זוגות צעירים רבים רוצים להתחיל לעשות את צעדיהם בעולם כמבוגרים אך את הדבר הבסיסי ביותר, שהוא רכישת דירה, אינם מסוגלים לעשות. המצב הכלכלי בישראל שנת 2023 לא מקל על המצב וכך יוצא שרבים חשים אבודים משום שאין ברשותם את האפשרות הכלכלית לרכוש דירה ולהגשים את החלום שלהם. בדיוק בשביל זה קיימת המשכנתא: לקיחת הלוואה מהבנק בתנאים מסוימים והחזרת ההלוואה לאורך זמן, כאשר לבסוף הדירה שנרכשה נשארת ברשות מי שלקח את המשכנתא. חברת אנבר מתמחה במשכנתאות וביעוץ משכנתאות ותוכל לסייע לכם בכל הדרוש בתחומים אלו.

אלו סוגי משכנתא אפשר לקחת?

היום קיימים פתרונות רבים בשוק לאלו שרוצים לקחת משכנתא. כחלק מסוגי משכנתאות הרבים שחברת אנבר מתמחה בהם, קיימות המשכנתאות הבאות:

  1. משכנתא פנסיונית
  2. משכנתא ללא הון עצמי
  3. מחזור משכנתא
  4. משכנתא הפוכה
    בהמשך המאמר נפרט על סוגים עיקריים אלו ונראה כיצד אנבר חברה ליעוץ משכנתאות יכולה לסייע לכם במשכנתאות אלו.

משכנתא פנסיונית – הפתרון האידיאלי בשביל פנסיונרים

לא רק זוגות צעירים עומדים מול החלום לקנות דירה אלא גם זוגות בגיל השלישי ואף משכנתא מעל גיל 65. משכנתא פנסיונית נועדה בראש ובראשונה כדי לתת למענה לזוגות מבוגרים יותר ולצרכים שמאפיינים אוכלוסיה זו בשלב שבו היא נמצאת בחיים, למשל: דיור מוגן, טיפולים בריאותיים, ושלל דברים אחרים, כל אלו תחת מעטפת בנקאית הולמת. אמיר נוה, יועץ המשכנתאות מטעם חברת אנבר, הינו מומחה לתחום המשכנתאות בכלל ולמשכנתאות פנסיוניות בפרט ויוכל לייעץ לכם בכל הדרוש.

משכנתא ללא הון עצמי – איך אפשר לעשות את זה?

לא חייבים להיות עשירים כקורח כדי לקחת משכנתא. קיימת הגבלה בסיסית שחייבים להכיר לפני שלוקחים משכנתא, והיא שמינימום ההון העצמי הראשוני חייב להיות לפחות- 25% משווי הבית. לעיתים סכום זה באמת קטן באופן יחסי כך שהוא לא מוגדר כהון עצמי. גם במסגרת מחיר למשתכן אפשר לקחת משכנתא עם הון עצמי מופחת, בהליך שלא קל להתמצא בו אם לא מגיעים מהתחום, ולכן כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי ומוסמך, לצפייה בטפסי החברות איילון משכנתא הפוכה, משכנתא הפוכה הפניקס, משכנתא הפוכה כלל, משכנתא הפוכה הראל לחץ כאן ותוכל לראות מה יהיה לאחר ההסברים בתהליך עצמו.

מחזור משכנתא

לא רבים מכירים את ההליך שנקרא מחזור משכנתא ומה הוא אומר. בגדול, מחזור משכנתא משמעותו שלוקחים את המשכנתא הקודמת שלכם, ובונים לפיה משכנתא טובה יותר עם תנאים טובים יותר שמתאימים לכם לאחר חישוב מחשבון מיחזור משכנתא. כך בעצם משנים את אחד או יותר ממסלולי המשכנתא הקודמים, כדי שתוכלו לקבל תנאים טובים יותר. יועץ המשכנתאות אמיר נוה מטעם חברת אנבר יוכל לסייע לכם בהליך מחזור המשכנתא.

משכנתא הפוכה

פתרון נוסף (לבני 60 ומעלה ) שלא רבים מכירים בלקיחת משכנתאות נקרא משכנתא הפוכה: במקרה כזה הבית שברשותכם מהווה חלק מהמשכנתא עצמה ולא חייבים להחזיר את הכסף מדי חודש, אלא ניתן להחזירו כשהבית יימכר לבסוף. נשמע מבלבל? מי נותן משכנתא הפוכה? פנו לחברת אנבר לפרטים נוספים.

לסיכום

קיימים סוגי משכנתאות רבים היום בשוק המשכנתאות אך קשה להתמצא בעולם זה כאשר אינכם מגיעים מהתחום ולא בקיאים בו. בדיוק בשביל זה חברת אנבר תוכל לסייע לכם, בראשות יועץ המשכנתאות אמיר נוה, בעל ניסיון רב בעולם המשכנתאות, שיוכל לסייע לכם בכל הדרוש בהליך לקיחת המשכנתא.

שתפו את המאמר
תקציר
אמיר נוה
אמיר נוה

יועץ משכנתאות וסוכן ביטוח בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום

לייעוץ ללא עלות >>
רגע לפני שאתם הולכים
המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ ללא עלות >>
לשאלות בווצאפ